Milwaukee INNOVATION DAY 2023- pokazy elektronarzędzi i akcesoriów Milwaukee

list W: Główna

Innovation day 2023 odbędzie 17 października 2023r w godzinach od 10 do 15. Jest to pierwsza najważniejsza impreza, dzięki, której poszerzymy swoją wiedzę na pokazach elektronarzędzi Milwaukee.

Innovation day 2023 odbędzie 17 października 2023r w godzinach od 10 do 15. Jest to pierwsza najważniejsza impreza, dzięki, której poszerzymy swoją wiedzę na pokazach elektronarzędzi Milwaukee. Każdy kto się zjawi będzie miał okazję sprawdzenia urządzeń wysokiej klasy oraz dzięki wiedzy przedstawicieli odpowiednie dobranie produktów do branży firmy, a także swoich potrzeb.

Podczas Innovation day na stanowiskach zostaną zaprezentowane narzędzia dla profesjonalistów z branż budowlanej, elektrycznej, stolarskiej, transportowej, dekarskiej, instalatorskiej, pielęgnacji zieleni i wiele innych.

Serdecznie zapraszamy do siedziby SPAW-TECH w Kostomłotach Drugich k. Kielc przy ulicy Kieleckiej 20.

Uwaga! Do 1 grudnia 2023r. można skorzystać z Wielkiej Loterii Milwaukee. Do wygrania w głównym losowaniu  jest Ford Transit wraz z zestawem Packout, a także można wziąć udział w losowaniach tygodniowych i miesięcznych gdzie do wygrania są atrakcyjne nagrody. Co zrobić aby wziąć udział w loterii?

·         Zrób zakupy do 31 listopada 2023r. Kup w firmie SPAW-TECH  dowolne narzędzie/a za min. kwotę 2500zł brutto na jednym dowodzie zakupu.

·          Zachowaj dowód zakupu, a następnie . Do 1 grudnia 2023r. zgłoś się do loterii wypełniając formularz na stronie Milwaukee.

·         Bierz udział w losowaniach i wygrywaj nagrody

·         Więcej szczegółów na wielkaloteriamilwaukee.pl

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień