Serwis kompresorów i innych urządzeń – Kielce

Niejednokrotnie zdarza się tak, że urządzenie odmawia posłuszeństwa w najbardziej nieodpowiednim momencie. Z doświadczenia wiemy, że domowe sposoby na naprawę profesjonalnych urządzeń nie kończą się dobrze. Pamiętaj, że w okresie obowiązywania gwarancji samodzielne naprawy są wręcz zabronione. Aby mieć pewność solidnie przeprowadzonej naprawy, a co za tym idzie bezpieczeństwa i efektywności urządzenia, warto zdecydować się na skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu kompresorów i innych urządzeń, jaki prowadzimy w Kielcach.

W Spaw-Tech pracuje szereg specjalistów z długoletnim stażem, którzy w profesjonalny sposób świadczą usługi serwisowo-naprawcze. Naprawiamy urządzenia zarówno te zakupione u nas, jak i te nabyte u innych dystrybutorów.

Usuwamy usterki i uszkodzenia. Przedłużamy żywotność maszyn. Zapewniamy sprawny i szybki serwis.

Profesjonalny serwis kompresorów i innych urządzeń wykonywany jest tylko i wyłącznie na oryginalnych podzespołach renomowanych producentów. Dodatkowo kalibracja maszyn odbywa się z uwzględnieniem obowiązujących norm i przepisów, co wpływa pozytywnie na bezpieczeństwo ich użytkowania.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń lub napisz! Nasz dział wsparcia udzieli Ci szczegółowych informacji.

Co jeszcze możemy
dla Ciebie zrobić

Nasze usługi nie ograniczają się wyłącznie do naprawy kompresorów, maszyn spawalniczych czy urządzeń ogrodniczych. Przy każdej wizycie przeprowadzamy konserwację podzespołów serwisowanych maszyn. Dzięki temu zwiększa się ich wydajności i wydłuża czas eksploatacji.

Jeżeli chcesz, aby Twoje narzędzie pracy już nigdy Cię nie zawiodło, pamiętaj o jego okresowych przeglądach!

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży spawalniczej, warsztatowej oraz pneumatycznej gwarantuje zawsze profesjonalne wykonanie usługi.

Szybka diagnostyka i naprawa urządzeń

Przed przystąpieniem do naprawy zajmujemy się kompleksową i szczegółową diagnostyka urządzeń. Dzięki temu dokładnie wiemy, które części należy wymienić, a które działają w pełni poprawnie. Nie działamy w ciemno, więc nie narażamy Cię na dodatkowe koszty związane z niepotrzebną wymianą sprawnych elementów. Możemy udzielić Ci szczegółowych informacji na temat wykrytej awarii i przebiegu naprawy.

Postaw na współpracę opartą na jasnych i konkretnych zasadach! Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu!