SERWIS

Serwis naprawczy

Niejednokrotnie zdarza się tak, że urządzenie odmawia posłuszeństwa w najbardziej nieodpowiednim momencie.
Już z doświadczenia wiemy, że domowe sposoby na naprawę profesjonalnych urządzeń, nie należą do najlepszych pomysłów. Zwracamy uwagę, że w okresie obowiązywania gwarancji samodzielne naprawy są wręcz zabronione.
W trosce o bezpieczeństwo klientów zalecamy profesjonalny serwis naprawczy.

Firma Spaw- Tech posiada w swoich szeregach specjalistów z długoletnim stażem, którzy w profesjonalny sposób świadczą usługi serwisowo naprawcze. Naprawiamy urządzenia zarówno te zakupione u nas, jak i te nabyte u innych dystrybutorów.

Usuwamy usterki i uszkodzenia. Przedłużamy żywotność maszyn. Zapewniamy sprawny i szybki serwis.

Serwis naprawczy wykonywany jest tylko i wyłącznie na oryginalnych podzespołach renomowanych producentów. Dodatkowo kalibracja urządzenia odbywa się z uwzględnieniem obowiązujących norm i przepisów,
co wpływa pozytywnie na bezpieczeństwo użytkowania urządzenia.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń lub napisz! Nasz dział wsparcia udzieli Ci szczegółowych informacji.

Co jeszcze możemy
dla Ciebie zrobić

Dodatkowo przy każdorazowej wizycie przeprowadzamy konserwacje podzespołów serwisowanych maszyn. Dzięki temu zwiększa się ich wydajności i wydłuża czas eksploatacji.

Jeżeli chcesz, aby Twoje narzędzie pracy już nigdy Cię nie zawiodło, pamiętaj o okresowych przeglądach urządzeń, które eksploatujesz.


Wieloletnie doświadczenie w branży spawalniczej, warsztatowej oraz pneumatycznej gwarantuje zawsze profesjonalne wykonanie usługi.