Linc-Cobot - robot do spawania

Znalezienie wykwalifikowanych i niezawodnych spawaczy nadal stanowi wyzwanie w przemyśle produkcyjnym. Dla wielu producentów myśl o automatyzacji może być zniechęcającą koncepcją ze względu na wysokie nakłady inwestycyjne i krzywą uczenia się, które często są z tym związane. Wiele zakładów wymaga również mobilności, bez statycznej powierzchni i ochrony, jakiej wymaga tradycyjna automatyzacja.

Zrobotyzowany system spawalniczy Linc-Cobot

Charakteryzuje go uproszczone programowaniem dzięki zastosowaniu nowego, opartego na tablecie panelu oraz możliwości uczenia przy palniku. Wystarczy przesunąć ramię cobota za pomocą swojej dłoni do miejsca rozpoczęcia i zakończenia spawania.

System Linc-Cobot został opracowany na potrzeby przemysłu i posiada dostęp do programów spawalniczych Lincoln Electric o najwyższej wydajności, pozwalających na osiągnięcie maksymalnej produktywności.

Linc-Cobot do automatycznego spawania

Moduł z Przyciskami Dual-Action

Moduł z Przyciskami Dual-Action

Czas programowania cobota zostaje skrócony do minimum dzięki możliwości uczenia ruchu za pomocą rejestracji punktów na uchwycie spawalniczym. Moduł przycisków, umieszczony przy uchwycie, pozwala spawaczowi na rejestrowanie punktów spawania (początek/koniec), jak również na zmianę translacji robota.

Inteligentny Uchwyt Spawalniczy

Inteligentny uchwyt spawalniczy

Ręcznie naprowadź ramię robota na właściwą pozycję, używając zamontowanego na uchwycie urządzenia zwalniającego. Prowadź uchwyt pomiędzy punktami spawania w spawanym złączu. Operację tę mogą wykonać spawacze z dowolnym poziomem umiejętności.

Dotykowa Konsola Programująca

Dotykowa Konsola Programująca

Nowa konsola programująca w formie tabletu, wyposażona w system ikonekgraficznych i możliwość programowaniana osi czasu, skraca czas nauki. Wystarczy przeciągnąć ikonkę do lub z osi czasu albo stuknąć w celu modyfikacji. Wtyczką Lincoln Arc Welding sterujemy w podobny sposób.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń lub napisz! Nasz dział sprzedaży udzieli Ci szczegółowych informacji.

zalety

Zwiększona wydajność – operator może jednocześnie obsługiwać kilka współpracujących ze sobą robotów.

Programowanie ruchu cobota – przeznaczone dla spawacza o dowolnym poziomie doświadczenia z pracy z robotami

Uproszczone programowanie – oparte na systemie intuicyjnych ikonek graficznych, zapewnia łatwą i przyjazną dla użytkownika obsługę.

Elastyczny obszar roboczy – pozwala robotowi na spawanie trudno dostępnych miejsc elementów i zapewnia większą elastyczność spawania.

Małe wymiary – zajmuje niewiele miejsca w warsztacie.

POBIERZ BROSZURĘ

LINC-COBOT CE PACK - Galeria

Linc-Cobot do automatycznego spawania
Linc-Cobot
Linc-Cobot dla przemysłu

GOTOWY, ABY ZACZĄĆ?

Jeśli jesteś gotowy, aby dowiedzieć się, jak zrobotyzowany system spawalniczy Linc-Cobot może zoptymalizować Twoje operacje spawalnicze, skontaktuj się z NAMI, by dowiedzieć się więcej.

LINC-COBOT

Zamierzasz przekazać nam swoje dane osobowe. Klikając "AKCEPTUJĘ WARUNKI" zgadzasz się na kontakt z tobą drogą telefoniczną lub mailową zgodnie z przesłanymi danymi kontaktowymi. Przesłane dane wykorzystane będą jedynie do obsłużenia przesłanego zgłoszenia.

Miejsce na ewentualne twoje zapytanie.

 

Poznaj możliwości Linc-Cobot w trakcie pracy