• Dostawa do 7 dni.

PRZYŁBICA MASKA SPAWALNICZA KEMPPI BETA E90 FILTR

3 997,00 zł
Brutto
  • Do spawania, sczepiania, cięcia, szlifowania i inspekcji
  • Model z modułem filtrującym zasilanym akumulatorem
  • Model SFA wyposażono w samościemniający filtr LiFE+ Color ADF z dostępnymi stopniami zaciemnienia 9–13.
  • EN 175 B, AS/NZS 1337.1, EN 12941 TH2 i AS/NZS 1716
  • Akumulatory modułów filtrujących o krótkim czasie ładowania
  • Skórzany pas i metalowa sprzączka
  • Lekki spawalniczy aparat oddechowy – Beta e90 z uszczelnieniem twarzowym waży zaledwie 650 g
  • Bardzo wygodne nagłowie
Dostawa do 7 dni.

PRZYŁBICA MASKA SPAWALNICZA KEMPPI BETA E90 Z FILTREM PFU210E ORAZ OSŁONĄ NA SZYJE

NOWE, udoskonalone aparaty oddechowe Beta serii e dostarczają użytkownikowi chłodne, czyste powietrze do oddychania. Źródłem jest zasilany akumulatorem moduł filtrujący PFU210e, zapewniający optymalną swobodę ruchu w miejscu pracy.

SWOBODNE ODDYCHANIE

Oddychanie bez wysiłku i ochrona przed przenikaniem niebezpiecznych oparów spawalniczych dzięki nadciśnieniu.

CZYSTE I BEZPIECZNE POWIETRZE

Filtr o wysokiej wydajności zapewnia usuwanie co najmniej 99,998% zanieczyszczeń z powietrza.

  • Do spawania, sczepiania, cięcia, szlifowania i inspekcji
  • Model z modułem filtrującym zasilanym akumulatorem
  • Model SFA wyposażono w samościemniający filtr LiFE+ Color ADF z dostępnymi stopniami zaciemnienia 9–13.
  • EN 175 B, AS/NZS 1337.1, EN 12941 TH2 i AS/NZS 1716
  • Akumulatory modułów filtrujących o krótkim czasie ładowania
  • Skórzany pas i metalowa sprzączka
  • Lekki spawalniczy aparat oddechowy – Beta e90 z uszczelnieniem twarzowym waży zaledwie 650 g
  • Bardzo wygodne nagłowie

Lepsza widoczność, lepsza ochrona

Przyłbice spawalnicze z serii Beta są lekkie, a przy tym zapewniają znakomitą ochronę oczu i twarzy podczas spawania, cięcia, szlifowania i inspekcji. Powstają one z myślą o zawodowych spawaczach i mają certyfikat zgodności z normą EN175 B.

Filtr SA 60B wykorzystuje technologię LiFE+ Color oraz oferuje regulację stopnia zaciemnienia w zakresie 3,5 i 9–13, a także tryb szlifowania i cięcia.

ZAKRES DOSTAWY:

  • Przyłbica Kemppi BETA e90 z filtrem PFU 210E oraz SA 60B
  • Osłona na szyję
  • Instrukcja obsługi
  • Paragon lub FV

MAS-405

Podobne produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii

NASZE MARKI